Виховна робота

Спартакіада серед працівників ДНЗ району„ Рівний серед рівних”

      На базі Осійського дошкільного навчального закладу Іршавського району відбулося свято здоров’я - дев’ята районна спартакіада серед працівників дошкільних установ. У спартакіаді взяли участь 11-ть дошкільних закладів, які були представлені спортивними командами. Працівники змагались з чотирьох видів спортивної програми: біг (30 м), стрибки у довжину, дарц та спортивна естафета.

   Головними суддями змагань були голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки України О.І.Попович та голова спортивно - масової комісії президії РК – І.І. Пинзеник. 

    Першим етапом  за головні призи спартакіади стали змагання з легкої атлетики. У стрімкому бажанні перемогти кращими стали колективи:

-         з бігу Вільхівського, Ільницького №2, Довжанських №1та №2;

-         стрибків у довжину з місця Доробратівського, Іршавського №2, Довжанського №1.

    На зміну легкій атлетиці прийшов цікавий і захоплюючий вид спорту – дарц. Кращих результатів у цьому виді спорту добилися представники комад ДНЗ Осійського, Вільхівського та Великораковецького №4.

    Завершила спартакіаду - спортивна естафета. У ній найкращих результатів досягли команди профкомів Довжанського №1, Доробратівського і Ільницького №1 ДНЗ.

    Свято вдалося на славу завдяки умілій організації заходу.

    Подібні заходи є надзвичайно корисними, оскільки сприяють впровадженню фізичної культури в повсякденне життя, її широкого використання в загартуванні, оздоровленні та пропаганді здорового способу життя. 

     Суддівська колегія, підбивши підсумки змагань оголосила переможцем

спартакіади команду Доробратівського ДНЗ (завідувач Калій Г. Ю.), друге місце виборола команда Довжанського ДНЗ №1(завідувач Романець О.В.), а третє місце дісталось команді Осійського ДНЗ (завідувач Жовнір Г.І.).

                                                   

На базі Іршавського дошкільного навчального закладу №3 проведено ділову гру "Випробування у країні "Дитячий свт" з помічниками вихователя

 

            Назва посади «помічник вихователя» відповідає обов’язкам, які виконує людина, що є опорою, «правою рукою» і союзником педагога під час усіх режимних моментів. Хто, як не помічник, нарівні з вихователем постійно спілкується з дітьми, підтримує у групі атмосферу спокою, доброзичливості й поваги, допомагає розв’язувати конфлікти, вчить малят дружби й товариських стосунків.

        На базі Іршавського дошкільного навчального закладу №3 з метою підвищення рівня професійної майстерності помічників вихователя та щоб спонукати їх до творчої самореалізації була проведена ділова гра «Випробування у країні «Дитячий світ». Всі учасники гри взяли участь у зйомках телевізійного реаліті-шоу, для отримання візи у країну «Дитячий світ» вони подолали непрості випробування і показали себе розумними, кмітливими, творчими а головне люблячими свою професію - помічниками вихователя.

 

                 Змагались вихователі дошкільних навчальних закладів

       VІІІ районна спартакіада проведена серед колективів дошкільних  навчальних закладів приурочена  дню Чорнобильської  трагедії.

       Учасників  районної  спартакіади гостинно  приймав  Загатянський дошкільний навчальний заклад №1 (завідувач  Лендєл  О. В.).

      Організаторами  і  відповідальними за проведення  змагань  голова спортивно-масової  комісії  президії  райкому профспілки  Пензеник І.І. на чолі з  головою  райкому  профспілки  працівників  освіти  Попович  О. І.

      Із привітальним  словом  та з  найкращими  побажаннями  до  учасників  змагань  звернувся  голова  Загатянської  сільської  ради  Бідзіля І М.

      Змагання  за  головні  призи  спартакіди  розпочалися  з  цікавого  і  захоплюючого  виду  спорту – дарц. Кращих результатів в цьому виді спорту добилися  команди профкомів Богаревицького, Малорозтіцького, Климовицького ДНЗ,

      З  легкої  атлетики (біг, стрибки  у  довжину з  місця ) переможцями стали команди профкомів Сілецького №2, Негрівського, Воловицького та Дешковицького ДНЗ.

      А  також  була  проведена  спортивна  естафета, де найспритнішими  та  найкращими  стали команди профкомів Дешковицького, Воловицького та Негрівського ДНЗ.

     Загальні  підсумки  тривалого  змагання  підбили  члени  РК профспілки працівників    освіти і  науки.

        У  спартакіаді  взяли  участь  команди  11 – одно групових дитячих  садків .  Активними  організаторами  та  її  учасниками  були  завідувачі  дошкільних навчальних закладів Алфелді Г. В.(Горбківський ЛНЗ), Васько В. І.(Негрівський ДНЗ), Фекете Н. А.(Богаревицький ДНЗ), Лутак Г. В.(Загатянський ДНЗ №2), Лендєл Н,Ю.(Ч .Потіцький ДНЗ), Цільо М. А,(Підгірнянський ДНЗ), Лакатош  Р.І. (Воловицький ДНЗ) ,  Шкріба Г.І.( Дешковицький ДНЗ) та  Кампо М.В.( Климовицький ДНЗ).

     І місце зайняли: Дешковицький ДНЗ (завідувач Шкріба Г.І.) та  Воловицький ДНЗ (завідувач  Лакатош Р.І.):

   ІІ місце  посів Сілецький  ДНЗ №2 (завідувач  Кобильник А.Ю.):

   ІІІ місце  зайняли  колективи Негрівського  ДНЗ (завідувач  Васько В,І,)  та  Климовецького  ДНЗ (завідувач  Кампо М.В.).

Всі вони будуть нагороджені  цінними  подарунками на серпневій конференції педагогів Іршавщини

                                            Ганна Фулитка, член РК профспілки

працівників  освіти , головний  спеціаліст

 управління освіти, молоді і спорту     

 

УКРАЇНА

 

Управління  освіти, молоді і спорту

Іршавської  райдержадміністрації

 

Н А К А З

 

від  16.01.2014 року                          м. Іршава                                  №  21

 

Про проведення І етапу Всеукраїнського огляду –

конкурсу на кращий стан фізичного

виховання в дошкільних навчальних  закладах

 

          Відповідно до Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23.04.2012 №491 (далі Положення),  зареєстрованого Міністерством юстиції України від 15.04.2012 за №54/21067, наказу Міністерства освіти і науки України від 20.12.2013 №1807 „Про проведення  Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних  закладах”, наказу департаменту освіти і науки, молоді і спорту Закарпатської ОДА від 11.01.2014 №4  „Про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського огляду –

конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних  закладах”, та з метою підвищення якості навчально-виховного процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей дошкільних навчальних закладів, поширення та впровадження кращого педагогічного досвіду роботи з фізичного виховання в навчальних закладах

 

НАКАЗУЮ:

1.                Провести в районі І етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах в номінації „Кращі дошкільні навчальні заклади (сільські, міські, компенсуючого типу)” протягом 2013/2014 навчального року (далі – Конкурс) згідно з Положенням:

 

І (районний (міський)) етап – до 25 лютого 2014 року;

ІІ (обласний) етап – березень – квітень 2014 року.

2.                До 20 лютого 2014 року подати в управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА на паперових та електронних носіях необхідні матеріали про проведення Конкурсу у дошкільних навчальних закладах.

3.                Затвердити склад журі І (районного) етапу Конкурсу, що додається.

4.                Журі І (районного) етапу Конкурсу до 24 лютого 2014 року розглянути подані матеріали та визначити переможців

5.                Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

 

                                      Начальник управління                                                 Є.Яцканич

 

 

Додаток

до наказу управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА

від 16.01.2014 № 21

Склад журі

І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах

 

 

Голова журі

 

 

Яцканич Є.М.

начальник управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА.

 

Члени журі

 

Петровцій А.Д.

заступник начальника управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА;

 

Фулитка Г.А

головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА

 

Гудь М.Ю.

 

 

Цільо І.Й.

 

завідувачка районного методичного кабінету  управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА.

 

методист  управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

Управління освіти, молоді і спорту

Іршавської райдержадміністрації

Н А К А З

          від 08.11.2013 року                          м. Іршава                         №461

Про проведення районного конкурсу

 «Вихователь року -2014»

 

               З метою виявлення і підтримки талановитих творчих педагогів, підвищення їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків вихователів дошкільних навчальних закладів району

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Провести у 2013-2014 н.р. районний конкурс «Вихователь року - 2014» у два етапи:

-         1 етап – заочний тур конкурсу (розгляд поданих матеріалів – до 15 січня 2014 року, рада РМК управління  освіти,молоді і спорту, фахове журі)

-         2 етап – очний тур - фінал – до 12.03.2014 року

 

2.     Затвердити склад журі конкурсу:

1.     Яцканич  Єлізавета  Михайлівна - начальник управління освіти,молоді і спорту  Іршавської РДА.

2.     Петровці Алла Дмитрівна - заступник начальника управління освіти,молоді і спорту  Іршавської РДА.

3.     Гудь Мар’яна  Юріївна – завідувач РМК управління освіти,молоді і спорту  Іршавської РДА.

4.     Фулитка Ганна Андріївна - головний спеціаліст управління освіти,молоді і спорту  Іршавської РДА.

5.     Цільо Ілона Йосипівна – методист РМК управління освіти,молоді і спорту  Іршавської РДА.

 

 

3.     Заняття конкурсантів проводити згідно заявок педагогічних працівників у дошкільних навчальних закладах м. Іршави.

4.     Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

  Начальника управління                                        Є.М.Яцканич