Сьогодні Всеукраїнський День дошкілля

27 вер. 2013
Мета цього свята – підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до дитячого садка та дошкільного дитинства. Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля відбудеться 29 вересня 2013 року о 10 годині у приміщенні Будинку культури Програмою заходу передбачено: Про стану та перспективи розвитку дошкільної освіти в районіі, підбиття підсумків та нагородження найкращи працівників дошкільного виховання, концертна програма, а також виставка кращих творчих робіт педагогів та вихованців дошкільних навчальних закладів, виставка- ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань. Запршуємо всіх працівників дошкільних закладів, батьків та всіх небайдужих до нелегкої праці

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до дитячого садка та дошкільного дитинства.

Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля відбудеться 29 вересня 2013 року о 10 годині у приміщенні Будинку культури

Програмою заходу передбачено: Про стану та перспективи розвитку  дошкільної освіти в районіі, підбиття підсумків та нагородження найкращи працівників дошкільного виховання, концертна програма, а також виставка кращих творчих робіт педагогів та вихованців дошкільних навчальних закладів, виставка- ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань.

Запршуємо всіх працівників дошкільних закладів, батьків та всіх небайдужих до нелегкої праці дошкільнят на святкування Всеукраїнського Дня дошкілля.