Нові правила прийому у дошкільний навчальний заклад

27 вер. 2013
Шановні батьки просимо ознайомитися та проваджувати у практику нові правила прийому у ДНЗ

Шановні відвідувачі сайту!

 

          З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у міській та сільській комунальній власності, проводиться через мережу Інтернет самостійно на сайті управління освіти Іршавської РДА http://irshavaosvita.ucoz.ua/, сайтах дошкільних навчальних закладів.

          Позачергово зараховуються в дошкільний навчальний заклад діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

 

           До пільгової категорії відносяться:

·        діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

·        діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

·        діти з багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

·        діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

·        діти, які перебувають під опікою (піклуванням). 

 

          Прийом дітей ясельного віку (від 1р. до 3р.) у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

          Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар’єром на освітньому порталі управління освіти Ужгородської міської ради. В разі відсутності місця звертатись в управління освіти Іршавської РДА.

          Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

 

Шановні батьки, будь ласка, виконуйте наступні дії:

1.      Просимо Вас дуже уважно поставитися  до вибору Дошкільного навчального закладу (ДНЗ) для Вашої дитини.

2.      Якщо Ви не визначилися з вибором ДНЗ, то перейдіть на Карту ДНЗ.

3.      Правильно заповнюйте форму заяви.

4.      Якщо Ви правильно виконали всі дії, то на вказану Вами адресу електронної пошти надійде повідомлення з індивідуальним кодом Вашої заяви.

5.      Відповідно до порядку реєстрації заявник зобов’язаний протягом 30 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати в ДНЗ документи, які підтверджують відомості, вказані в заяві.

6.      Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо при влаштуванні дитини в ДНЗ інформація в Вашій заяві не буде відповідати оригіналу документів, то Ваша заява буде анульована.