Як у Іршавському районі відзначили День дошкільника

30 вер. 2013
У рамках відзначення всеукраїнського Дня дошкілля 29 вересня у Іршавському Будинку творчості відбулися святкові заходи, участь в яких взяли працівники дошкільних навчальних закладів Іршавського району, сільські та міський голови, керівництво Іршавщини.

Свято відбувалося в казковій атмосфері: розважали та дарували гарний настрій всім гостям дошкільнята Білківських ДНЗ №1,2, Великораковецького ДНЗ №2, Іршавських ДНЗ №1,3, Вільхівського, Лисичівського, Зарічанського, КушницькогоДНЗ№1, Ільницьких ДНЗ №1,3,4, Сілецького ДНЗ№1, Довжанського ДНЗ№1, Імстичівского ДНЗ№1 та Малораковецького ДНЗ.

У цей день щирі вітання та слова вдячності лунали на адресу працівників дошкільних навчальних закладів району - представників однієї з найбільш соціально значущих, почесних професій.
     - Розвиток дошкільної освіти, шляхом розширення мережі дошкільних закладів, - це те, що районна влада реалізовує і надалі реалізовуватиме.  Наразі одним із основних напрямків державної політики в освітній галузі є модернізація системи дошкільної освіти. В її основу покладено Державну цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, соціальні ініціативи Президента України "Діти – майбутнє України – зазначив заступник голови райдержадміністрації М.І.Сочка.
       З нагоди професійного свята кращих педагогів-дошкільників району, призерів та лауреатів конкурсу "Вихователь року" привітала та вручила грамоти  начальник управління освіти, молоді і спорту Є.М.Яцканич.
     Почесними грамотами Іршавської райдержадміністрації та районної ради за особисті заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів та з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля нагороджено завідуючих, вихователів та працівників дошкільної галузі.

Працівників дошкілля привітали Ільницький сільський голова В.А.Симканинець та від батьків теплі слова подарував І.В.Бідзіля.

Теплими словами, запашними квітами та оплесками  зустріли на сцені колишніх завідуючих дошкільних навчальних  закладів району, які своє життя, мудрість, доброту та відданість присвятили дошкільній освіті.

Святковий настрій всім присутнім подарував вокально-інструментальний ансамбль , який складається із музичних керівників ДНЗ «Конвалія».