Новини

Новини: 7
24 жовт. 2013

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації
24 жовт. 2013

УВАГА!!!Електронна реєстрація дітей

Електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади району
30 вер. 2013

Як у Іршавському районі відзначили День дошкільника

У рамках відзначення всеукраїнського Дня дошкілля 29 вересня у Іршавському Будинку творчості відбулися святкові заходи, участь в яких взяли працівники дошкільних навчальних закладів Іршавського району, сільські та міський голови, керівництво Іршавщини.
27 вер. 2013

Нові правила прийому у дошкільний навчальний заклад

Шановні батьки просимо ознайомитися та проваджувати у практику нові правила прийому у ДНЗ
27 вер. 2013

Сьогодні Всеукраїнський День дошкілля

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до дитячого садка та дошкільного дитинства. Відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля відбудеться 29 вересня 2013 року о 10 годині у приміщенні Будинку культури Програмою заходу передбачено: Про стану та перспективи розвитку дошкільної освіти в районіі, підбиття підсумків та нагородження найкращи працівників дошкільного виховання, концертна програма, а також виставка кращих творчих робіт педагогів та вихованців дошкільних навчальних закладів, виставка- ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань. Запршуємо всіх працівників дошкільних закладів, батьків та всіх небайдужих до нелегкої праці
14 вер. 2013

методичні рекомендації

Опрацьовуємо нові програми
13 вер. 2013

Дошкільнята району будуть планувати у 2013-2014 навчальному році за програмами "Українське дошкілля" та "Впевнений старт"

Інструктивно-методичний лист МОН України на 2013-2014 н.р.