Методичне об'єднання вихователів дошкільних груп ДНЗ

План роботи методичних об’єднань вихователів груп дошкільного віку на 2016-2017 н.р.

з/п

Зміст     роботи

Форма роботи

Методи проведення

Дата проведення

Місце проведення

Відпові

дальний

Завдання слухачам

1

 

 

2

 

Звіт керівника методоб'єднання за 2013-2014 навч.рік

Інструктивно-методичний лист МОН України „Організація навчально- виховної роботи в дошкільних закладах на 2016-2017 н.р.”

 Різне

 

 

м\о

 

 

 

 

 

методичні рекомендації

 

 

 

27.08.2016

 

 

 

 

Іршавський ДНЗ№1

 

 

 

 

Поп О.О.

Цільо І.Й.

 

 

 

1

 

 

2

 

 

 

 

Соціальна і фінансова освіта дошкільників

 

 

Набуття дітьми елементарних споживчих уявлень та первинного економічного досвіду - важливий компонент економічної соціалізації людини

 

 

 

інтерактимвний

практикум

 

 

 

 

 

 

 

 

методичні рекомендації

 

 

 

 

08.12.

2016

 

 

 

 

 

 

Камянський ДНЗ

 

 

 

 

 

 

Поп О.О.

 

Цільо І.Й.

 

 

 

 

Вихователь-методист №3,2016

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

Організація комунікативно - мовленнєвої діяльності дошкільнят на засадах дитиноцентризму

 

Формуємо мотивацію до мовлення.  Діагностика і розвиток мовленнєвих мотивів старших дошкільнят

Конкурс "Мій улюблений вірш"

 

Семінар-практикум

 

 

 

 

методичні рекомендації

 

ділова гра

 

 

27.04.

2017

о 10.00 за к.ч.

 

 

 

 

В.Раковецький ДНЗ№3

 

 

 

 

Цільо І.Й

Поп О.О.

 

 

 

Д/В №5,2016

 

 

 

 

 

Творчі звіти вихователів, які атестуються

     

Лисичівський ДНЗ

Ільницький ДНЗ№4

Кушницький ДНЗ№1

Іршавський ДНЗ№2,3

 

Фулитка Г.А.

Цільо І.Й.

 

Керівник м\о                              Поп О.О.

 

22 жовтня на базі Іршавського ДНЗ №2 відбулось методичне обєднання вихователів дошкільних груп ДНЗ району.                      
Заняття з мовленнєвого розвитку згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти/uploads/editor/5776/439644/sitepage_14/files/zanyattya_z_movlennevogo_rozvitku_zgidno_suchasnih_vimog_bazovogo_komponentu_doshkilnoi_osviti.doc
Конспект інтегрованого заняття з мовленнєвого розвитку, грамоти та підготовки руки до писма/uploads/editor/5776/439644/sitepage_14/files/konspekt_intenrovanogo_zanyattya.docx

  На базі Іршавського дошкільного навчального закладу №4 (завідувач Мейсарош Г.І.) відбувся семінар-практикум вихователів дошкільних групп ДНЗ з проблемного питання «Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності».

     Провела захід керівник методичного обєднання вихователів дошкільних груп Ольга Поп, вихователь Білківського ДНЗ№2. 65 педагогів дошкільних установ району взяли  активну участь у проведення семінару-практикуму та показали хороші знання з  питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, розкрили необхідність посилення патріотичного виховання у дошкільних закладах.

Конспект семінару  - практикуму з патріотичного виховання/uploads/editor/5776/439644/sitepage_14/files/seminar_praktikum_patriotichne_vihovannya.rtf

 

 

На базі Іршавського дошкільного навчального закладу №3 відбувся інтерактивний семінар на тему "Формування логіко-математичної компетенції дітей дошкільного віку".

Гостинно прийняв  вихователів району та запрошених гостей квітучий, гарний дитячий садок.З привітальними словами до учасників районного семінару звернулася головний специаліст управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА Г.А.Фулитка та міський голова С.С.Бобик.В рамках відзначення ювілею нашого великого Кобзаря Т.Г.Шевченка, діти старшої групи, вихователь М.М.Гончарук, показати тематичне, інтегроване заняття "Шевченко - наш Кобзар". В кінці заняття прозвучав гімн України, який виконали дошкільнята разом з учасниками семінару.

Продовжила роботу О.О.Поп  керівник методичного обєднання вихователів дошкільних груп (вихователь Білківського ДНЗ№2), яка провела з учасниками інтерактивний семінар на знання вихователями логіко-математичної компетенції старших дошкільників.

Конспект заняття "З днем народження любий наш Кобзарю!"(старша група, вихователь М.М.Гончарук)/uploads/editor/5776/439644/sitepage_14/files/z_tya_t_g_shevchenka.docx

 

Узв'язку з  впровадженням нової програми "Українське дошкілля" та пограми розвитку дітей старшого дошкільного віку"Впевнений старт" вихователі дошкільних закладів району зібрались вдруге, щоб обмінятись досвідом планування та дістати фахову методичну консультацію, щодо перспективного та щоденного планування освітнього процесу. З даного питання перед педагогами виступили методист РМК Цільо І.Й. та керівник методичного об'єднання вихователів дошкільних груп ДНЗ Поп О.О. 

   Також своїм досвідом роботи з питань розвитку духовності у дошкільнят поділилася вихователь Ільницького ДНЗ№4, переможець конкурсу "Вихователь року -2013" Прохоренко Н.І.

  На базі Районного будинку дитячої творчості відбувся тематичний семінар для вихователів груп раннього віку з проблемного питання" Образотворча діяльність дітей раннього віку. Інноваційні методики та технології малювання для дітей раннього віку.Художньо-продуктивна компетентність. Освітня лінія «Дитина у світі культури». З методичними рекомендаціями виступила керівник методичного обєднання Є.В.Лемак та досвідом роботи з розвитку творчості дітей ясельного віку поділилася учасник конурсу "Вихователь року - 2012" вихователь Загатянського ДНЗ№1 О.І.Шкріба. Кожен учасник семінарупід час  проведення круглого столу мав можливість поділитися власним педагогічним досвідом із колегами з використанням інноваційних методів і прийомів на заняттях з образотворчого мистецтва.

Сучасні підходи до планування навчально-виховної роботи в групах дітей раннього віку/uploads/editor/5776/439644/sitepage_14/files/metodichni_rekomendacii_dlya_vih__yaselnih_grup.docx

На базі Броньківськго ДНЗ (завідувач Ледней О.Д.) відбулося методичне об’єднання вихователів груп раннього віку з проблемного питання «Реалізація та формування фізичного потенціалу особистості в період раннього дитинства (освітня лінія «Особистість дитини»), здоровʼязбережувальні та здоровʼятворчі технології у роботі вихователя раннього віку».

Вихователями Петришинець М.Д., Білей В.І. та психологом Будул В.І. були показані заняття з безпеки життєдіяльності (ясельна група) та оздоровчі технології з дітьми різновікової дошкільної групи.

Цікаво та змістовно пройшла теоретична частина, на якій керівник  методичного об’єднання вихователів груп раннього віку Лемак Є.В. (вихователь Вільхівського ДНЗ) використала інтерактивні форми роботи з учасниками методичного засідання.

Фулитка Г.А., головний спеціаліст управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА відмітила роботу завідувача та педагогічного колективу Броньківського ДНЗ по покращенню матеріально-технічної бази групових приміщень та  території дошкільної установи .

Цільо І.Й , методист управління освіти, молоді і спорту Іршавської РДА  ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням та методичними аспектами фізкультурно-оздоровчої роботи в групах раннього віку.

 

Методичні рекомендації щодо організації оздоровлення дітей влітку/uploads/editor/5776/439644/sitepage_14/files/metod_rekomendaciji.doc